صفحه اصلی ـ> درباره ما ـ> تاریخچه

تاریخچه

 

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین همگام با  تکنولوژی روز دنیا در حوزه فن آوری اطلاعات در راستای توسعه و خلق ابزارهای توانمند مدیریتی ، پس از سالها تحقیق و مطالعه ، در سال 1386 اولین و جامع ترین سیستم مدیریت فرایند کسب و کار(BPMS) را مطابق با نیازهای بومی به ثبت رسانید.

این شرکت با تدوین راهکارهای یکپارچه و با بهبود فرایندها در جهت کاهش چشمگیر هزینه ها، افزایش بهره وری، پویایی و تسریع امور،اقدام به ارائه  محصولات و خدمات ارزشمندی در سازمان هایی نظیر وزارت نفت، شرکت ملی گازایران، سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور، ایران خودرو ، شهرداری ها ودهها سازمان  دیگر نموده است  و در حوزه  دولتی امروز به عنوان بخشی از دولت الکترونیک شناخته می شود.

لازم به ذکر است اجزای این راهکار با بهره گیری از سالها تجربه و پژوهش در زمینه BPMS و با استفاده از متخصصان و کارشناسان خبره داخلی در امر مشاوره، تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستمهای اداری و صنعتی ، تولید و توسعه داده شده است. لذا پشتیبانی و سفارشی سازی این نرم افزار به بهترین شیوه و در زمان بسیار کوتاه قابل انجام خواهد بود.

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین با بیش از 50 نفر نیروی انسانی متخصص در زمینه های مختلف ، همراه توانمندی برای بسیاری از مدیران برجسته کشور در سازمانهای مختلف بوده که با این رویکرد توانسته اند به جایگاه ویژه ای در سازمان خود دست یابند. این شرکت در امر پشتیبانی و خدمات پس از فروش یک گام فراتر از نیازهای مشتریان خود نهاده است تا بتواند در سطحی بسیار متفاوت و در خور ایشان خدمات خود را ارائه دهد.

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی از شورای عالی انفورماتیک می باشد.