در باره ما

شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین که شرکتی دانش بنیان است همگام با تکنولوژی روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات و در راستای توسعه و خلق ابزارهای توانمند مدیریتی، پس از سالها تحقیق و مطالعه،در سال 1386 اولین و جامع ترین سیستم مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) را مطابق با نیازهای بومی به ثبت رسانید. این شرکت با تدوین راهکارهای یکپارچه و با بهبود فرایندها در جهت کاهش چشمگیر هزینه ها، افرایش بهره وری، پویایی و تسریع امور، اقدام به ارائه محصولات و خدمات ارزشمندی در سازمان هایی نظیر وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور،ایران خودرو، شهرداری هاو ده ها سازمان دیگر نموده است و در حوزه دولتی امروز به عنوان بخشی از دولت الکترونیک شناخته می شود. لازم به ذکر است اجزای این راهکار با بهره گیری از سالها تجربه و پژوهش در زمینه BPMS و با استفاده از متخصصان و کارشناسان خبره داخلی در امر مشاوره، تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم های اداری و صنعتی، تولید و توسعه داده شده است. از این رو پشتیبانی و سفارشی سازی این نرم افزار به بهترین شیوه و در زمان بسیار کوتاه قابل اجرا خواهد بود.

شرکت دانش رایان آروین با بیش از 50 نفر نیروی انسانی متخصص در زمینه های مختلف، همراه توانمندی برای بسیاری از مدیران برجسته کشور در سازمان های مختلف توانسته اند به جایگاه ویژه ای در سازمان خود دست یابند. این شرکت در امر پشتیبانی و خدمات پس از فروش یک گام فراتر از نیازهای مشتریان خود نهاده است تا بتواند در سطحی بسیار متفاوت و در خور ایشان خدمات خود را ارائه دهد.
شرکت فناوری اطلاعات دانش رایان آروین دارای گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی از شوراسی عالی انفورماتیک می باشد.

به دانش بنیان بودن خود افتخار می کنیم

افتـخـارات و گـواهـینامـه هـا

هر سازمان نیازهای متفاوت و مربوط به خود را داشته و راهکار خاص خود را در جهت نیل به اهدافش می طلبد. به همین دلیل وجود ابزاری که تماما با خواسته های او مطابق باشد باعث بهبود چشمگیری در طراحی، ساخت و اجرای کلیه فرایند های موجود در آن سازمان می شود

 
×

Powered by WhatsApp Chat

×